![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Lampbord 9344357
*
nr 934 4357
Lampbord
1 par, förgyllt trä, dia 42, höjd: 63
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:18:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 00:08:04
1
600 kr
7/1 06:44:01
2
600 kr
7/1 06:44:01
1
600 kr (Budbetjänt)
7/1 06:44:10
2
700 kr
7/1 06:53:26
1
1.500 kr
7/1 06:54:55
2
900 kr
7/1 06:54:55
1
1.000 kr (Budbetjänt)
11/1 06:54:41
3
1.100 kr
11/1 06:54:41
1
1.200 kr (Budbetjänt)
11/1 06:54:55
3
1.300 kr
11/1 06:54:55
1
1.400 kr (Budbetjänt)
11/1 06:55:08
3
1.500 kr
11/1 06:55:08
1
1.500 kr (Budbetjänt)
11/1 06:55:21
3
1.600 kr
12/1 16:48:53
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord förgyllt trä lampbord
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:47
-
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:18
-
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:56
*
Lampbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4357
Lampbord
1 par, förgyllt trä, dia 42, höjd: 63
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 00:08:04 | 1 | 600 kr |
7/1 06:44:01 | 2 | 600 kr |
7/1 06:44:01 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
7/1 06:44:10 | 2 | 700 kr |
7/1 06:53:26 | 1 | 1.500 kr |
7/1 06:54:55 | 2 | 900 kr |
7/1 06:54:55 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
11/1 06:54:41 | 3 | 1.100 kr |
11/1 06:54:41 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
11/1 06:54:55 | 3 | 1.300 kr |
11/1 06:54:55 | 1 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
11/1 06:55:08 | 3 | 1.500 kr |
11/1 06:55:08 | 1 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
11/1 06:55:21 | 3 | 1.600 kr |
12/1 16:48:53 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord förgyllt trä lampbord
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:47 -
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:18 -
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:56